Gólszerzők: Lipták 2, Sándor, Kovács J., Szabó

Csík T. 7 / Molnár L. 5 . a 46.percben/
Szekeres M. 7  - Dani J. 6. – Kiss P. 6 / Prekup 60p. 5/- Bóka Sz. 5
Szabó Cs. 7- Kovács J 7- Kovács G. 6.- Sándor K 7 / Tóth V. 75p/
Lipták G. 9 / Cselőtei 75p/- Dömök Zs. 6 /Szabó Z 6 55p/

A mérkőzés felemásra sikeredett, voltak jó és gyengébb periódusai a mérkőzésnek, de a 3 pont a lényeg. Gratuláció érte, bár van hová fejlődni.
Ősszel ilyenkor 16 pontunk volt, most 24 pont. A csapat fejlődött, de még nem elég rutinos, sajnos többször is visszaestünk ellenfelünk megye 3 szintjére. Ilyenkor több rugdosódás, szövegelés, rengeteg technikai hiba volt a pályán. Ahogyan egy kicsit passzoltunk próbáltuk járatni a labdát, kicsit felpörgettük a játékot, próbáltunk játszani egyből helyzetek jöttek. Meg kell még tanulnunk szó szerint játszani, élvezetből focizni és akkor még könnyebb lesz nyerni.
A mérkőzést elég langyosan kezdte el a 2 csapat, kívülről lehetett látni, hogy a hazai csapat jobb képességű labdarúgókból áll, és a bemelegítésnél is meg lehetett figyelni, melyik csapat akar valamit a mai napon. Az ellenfelünk a rossz bemelegítés miatt már nagyon hamar cserélni kényszerült, így cseréje sem maradt a vendég együttesnek. Viszont a mezőnyfölényünket nem tudtuk gólra váltani, mert tompák voltunk és lassan cselekedtünk, vagy éppen kapkodva. 12p Lipták helyzetfelismerése után vezettünk, a rövidbe bombázott egy kavarodás után. Utána veszélyes pontrúgásaink voltak, de sajnos csapatkapitányunk 3-szor is pontatlan volt, pedig kivégezhettük volna ellenfelünket. A 38. perben egy formás akció végén megint Lipták volt eredményes. 2-0. utána a vendégek még keresték önmagukat, gyorsan egy többszöri kipattanót Sándor még a 41. percben a kapuba passzolt.3-0.
itt sajnos már mindenki azt gondolta, hogy sok-kevés lesz a mérkőzés vége, de a szünet után még benn ragadtunk az öltözőben és egy gyors szabadrúgást beíveltek a védelmünk mögé, és egyből 3-1 , a 48.percben. Rá öt percre mielőtt a vendégcsapat visszajöhetett volna a mérkőzésbe, kovács János már nem hibázta el a bejövő szögletet, 4-1. Utána a sok csere és az ellenfelünk kicsit agresszív játéka miatt, visszaesett a csapat. A pályán és a pályán kívül is egyre több lett a szöveg, ami nem mindig a jó irányba vitte a játékosokat, nézőket. Sajnos a könnyed győzelem tudata, és az elmarad további gólok miatt teljesen visszaesett a mérkőzés színvonala. 87. percben egy bedobás után, Szekeres beadását Szabó Csaba oldotta meg 5-1, és míg ünnepeltünk addig ellenfelünk a semmiből keretbe foglalta a mérkőzést és a 89. percben megint szépített az alvó embereink között. 5-2.
Az őszihez képest egy rendkívül sportszerű mérkőzés volt, bár már nem teljesen ugyanazon játékosokkal.
Futballban vannak, íratlan törvények ezeket át kell beszélnünk ahhoz, hogy egy irányban tudjunk haladni.

Néhány példa, idézet, amin gondolkodni kellene:

Gólra –gól jöhet könnyen 4-5 percig mind a kettő csapat kicsit még figyelmetlen.
Ilyenkor könnyebb gólt rúgni – gólt kapni. A hétvégi mérkőzésen több példa erre…..

Az idősebb játékosnak sokszor akkor is igaza van, ha nincs, a vita nem visz előrébb…..
A nézővel vitatkozni nem érdemes, mert akkor nem vagy itt fejben, a gól a nemes bosszú, ha még többet rúg a játékos, a néző is elfelejt beszólni, főleg a ha színvonalas mérkőzést lát.
Ha unalmas a meccs, akkor könnyebben jönnek a beszólások is.
Ki kell tudni magadat kapcsolni, igaz ez mindenkire!
Ha magadat szórakoztatod, nem biztos, hogy a csapatjátékos is vagy egyben.

Leonárdó da Vinci: Aki keveset gondolkodik, az sokat téved.

Michel Platini: Hosszú ideje már, hogy a legtehetségesebb játékosok a stadionokba vonzzák a tömegeket, de a futball nem csak egy nézőkkel csordultig telt stadiont jelent, a futball milliókat kereső játékosok sportja. A FUTBALL – MAGA AZ ÉLET!

Lukács ev. 1.37.    Mert az istennél semmi sem lehetetlen

Jamaikai bob csapat edzője: Az arany érem csodálatos dolog, de ha nélküle nem érsz eleget, vele sem érsz eleget.

Gyűrűk ura 3. Nem mondom, hogy ne sírjatok, mert nem minden könnycsepp keserű.

Orbán Viktor: Légy önmagad, mindenki más már foglalt

Mózes szerelme: Drága kövön ragyog a fény, de nem ad meleget!

Dalnoki Jenő: Nem baj, ha mellé megy, csak gól legyen!

Hagymási Zoltán:    Hát, ha nem is volt annyi, de annyi biztos volt!
A bölcs ember maga dönt, a többiek a közvélemény szerint.
Gondolkozz úgy, ahogy élni akarsz, akkor úgy fogsz élni, ahogy gondolkozol!

Indulás: 2010-08-19

Szeretnél egy jó receptet? Látogass el oldalamra, szeretettel várlak!    *****    Minõségi Homlokzati Hõszigetelés. Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését.    *****    Amway termék elérhetõ áron!Tudta, hogy az általános tisztítószer akár 333 felmosásra is alkalmas?Több info a weboldalon    *****    Florence Pugh magyar rajongói oldal. Ismerd meg és kövesd az angol színésznõ karrierjèt!    *****    Fele királyságomat nektek adom, hisz csak rátok vár ez a mesebirodalom! - Új menüpont a Mesetárban! Nézz be te is!    *****    DMT Trip napló, versek, történetek, absztrakt agymenés:)    *****    Elindult a Játék határok nélkül blog! Részletes információ az összes adásról, melyben a magyarok játszottak + egyéb infó    *****    Florence Pugh Hungary - Ismerd meg az Oppenheimer és a Dûne 2. sztárját.    *****    Megnyílt az F-Zero Hungary! Ismerd meg a Nintendo legdinamikusabb versenyjáték-sorozatát! Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    A Cheer Danshi!! nem futott nagyot, mégis érdemes egy esélyt adni neki. Olvass róla az Anime Odyssey blogban!    *****    A 1080° Avalanche egy méltatlanul figyelmen kívül hagyott játék, pedig a Nintendo egyik remekmûve. Olvass róla!    *****    Gundel Takács Gábor egy különleges könyvet adott ki, ahol kiváló sportolókkal a sport mélységébe nyerhetünk betekintést.    *****    21 napos életmódváltás program csatlakozz hozzánk még!Január 28-ig 10% kedvezménnyel plusz ajándékkal tudod megvásárolni    *****    Szeretne egy olyan általános tisztítószert ami 333 felmosásra is elegendõ? Szeretne ha csíkmentes lenne? Részletek itt!!    *****    Új játék érkezett a Mesetárba! Elõ a papírral, ollóval, és gyertek barkácsolni!    *****    Tisztítószerek a legjobb áron! Hatékonyság felsõfoka! 333 felmosásra elengedõ általános tisztítószer! Vásároljon még ma!    *****    Hayashibara Megumi és Okui Masami rajongói oldal! Albumok, dalszövegek, és sok más. Folyamatosan frissülõ tartalom.    *****    A legfrissebb hírek a Super Mario világából és a legteljesebb adatbázis a Mario játékokról.Folyamatosan bõvülõ tartalom.    *****    333 Felmosásra elegendõ! Szeretne gazdaságosan felmosni? Szeretne kiváló általános tisztítószert? Kiváló tisztítószerek!    *****    Ha tél, akkor téli sportok! De akár videojáték formájában is játszhatjuk õket. A 1080°Snowboarding egy kiváló példa erre